گوشی‌های سامسونگ تحویل کاروان ایران می‌شود + پاداش ویژه برای شاگردان علی دایی – فارس گیگ

خبرگزاری تسنیم: بهرام ساوه‌شمشکی، دبیر فدراسیون اسکی درباره اتفاقات روزهای اخیر در حاشیه المپیک زمستانی ۲۰۱۸ اظهار داشت: کمیته برگزاری این بازی‌ها پس از اتفاقاتی که از روز گذشته رقم خورد، امروز به‌طور رسمی از کاروان ایران در پیونگ‌چانگ عذرخواهی کرد و این نامه را به سرپرست کاروان تحویل داد
خبرگزاری تسنیم: بهرام ساوه‌شمشکی، دبیر فدراسیون اسکی درباره اتفاقات روزهای اخیر در حاشیه المپیک زمستانی ۲۰۱۸ اظهار داشت: کمیته برگزاری این بازی‌ها پس از اتفاقاتی که از روز گذشته رقم خورد، امروز به‌طور رسمی از کاروان ایران در پیونگ‌چانگ عذرخواهی کرد و این نامه را به سرپرست کاروان تحویل داد.

دبیر فدراسیون اسکی درباره انتخاب پرچمدار کاروان ایران در مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی ۲۰۱۸ گفت: با توجه به اینکه حجاب یکی از مؤلفه‌های اصلی در انتخاب پرچمدار بود، پس از بررسی جوانب و در نظر گرفتن نظرات مسئولان ورزش کشورمان، خانم سمانه بیرامی باهر را انتخاب کردیم. در المپیک ۲۰۱۶ ریو هم خانم زهرا نعمتی پرچمدار بود و انتخاب او نیز براساس اهمیت موضوع حجاب صورت گرفت.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه دریافت گوشی‌های تلفن همراه سامسونگ منوط به عذرخواهی مسئولان از کشورمان شده بود، قرار است این گوشی‌ها به‌صورت رسمی در اختیار ورزشکاران ایران قرار بگیرد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال سایپا دیروز (پنجشنبه) در هفته بیست‌وسوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور موفق شد مقابل ذوب‌آهن به برتری ۴ بر ۲ برسد
خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال سایپا دیروز (پنجشنبه) در هفته بیست‌وسوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور موفق شد مقابل ذوب‌آهن به برتری ۴ بر ۲ برسد. از همین رو مدیران باشگاه سایپا تصمیم گرفته‌اند بعد از این برد شیرین شاگردان دایی را با پرداخت درصدی از مبالغ قراردادشان شارژ مالی کنند.

رضا درویش، مدیرعامل باشگاه سایپا در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی تسنیم این خبر را تأیید کرد.

نارنجی‌پوشان که اخیراً نسبت به مشکلات مالی این تیم معترض شده بودند، قرار است تا قبل از بازی هفته بعد مقابل سپیدرود درصدی از مطالبات‌شان را دریافت کنند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *