گواردیولا می‌خواهد سیتی، شبیه بارسلونا باشد + واکنش ستاره‌های مادریدی به برف سنگین – فارس گیگ

ورزش سه: وین رونی، کاپیتان سابق منچستریونایتد و بازیکن فعلی اورتون به تمجید از سبک بازی سیتی پرداخت.

 سیتیزن ها شانس فراوانی برای فتح لیگ برتر در این فصل دارند و بعید است دیگر رقبا به آنها برسند
ورزش سه: وین رونی، کاپیتان سابق منچستریونایتد و بازیکن فعلی اورتون به تمجید از سبک بازی سیتی پرداخت.

وین رونی گفت: “در مورد رسیدن به منچسترسیتی، قطعا این فصل که نه و اگر من صادق باشم معتقدم فصل آینده هم رسیدن به سیتی بسیار دشوار خواهد بود.

شاید گفتن این موضع برایم خوشایند نباشد اما اگر شما از سبک بازی لذت نبرید انگار از فوتبال لذت نمی برید. حرکت، اعتماد به نفس در حمل توپ، سنگربان آنها ادرسون و سبک بازی فوق العاده آنها دیدنی است.

 سیتیزن ها شانس فراوانی برای فتح لیگ برتر در این فصل دارند و بعید است دیگر رقبا به آنها برسند. رونی معتقد است گواردیولا در حال پیاده سازی سبک بارسلونا در این تیم است.

گواردیولا می‌خواهد سیتی، شبیه بارسلونا باشد

من معتقدم گواردیولا در حال تلاش برای اجرای سبک بارسلونا و شبیه سازی سیتی به این تیم است و شما می توانید ببینید آنها در این مسیر قرار دارند. با گرفتن یک یا دو بازیکن آنها دست نیافتنی تر می شوند اما بدیهی است که سیتی باید عناوین زیادی را فتح کند.”

——————-

ورزش سه: امروز صبح شهر مادرید سفید پوش شد و به همین دلیل زیدان تصمیم گرفت برای مراقبت از ستاره های تیمش تمرینات را تعطیل کند تا بازیکنان به خوبی استراحت کنند
همچین دیگو کاستا، مهاجم اتلتیکومادرید نیز از این فرصت استفاده کرده و با سگ خود در برف شهر مادرید به تفریح پرداخت.

واکنش ستاره‌های مادریدی به برف سنگین

واکنش ستاره‌های مادریدی به برف سنگین

ورزش سه: امروز صبح شهر مادرید سفید پوش شد و به همین دلیل زیدان تصمیم گرفت برای مراقبت از ستاره های تیمش تمرینات را تعطیل کند تا بازیکنان به خوبی استراحت کنند.

واکنش ستاره‌های مادریدی به برف سنگین

سرخیو راموس، مدافع باتجربه کهکشانی ها نیز برف مادرید را لذت بخش توصیف کرده و تصویر خودش و فرزندش را در صفحه رسمی خود قرار داد.

اما شاید در این میان این تعطیلی بیش از همه به سود کریستیانو رونالدو شد و او حالا می تواند جشن تولد ۳۳ سالگی خود را در آرامش و بدون خستگی تمرینات برگزار کند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *