گزارش مالی نوکیا از سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۷ و عملکردی فراتر از انتظارات – دیجیاتو + حاتمی کیا مخاطب را شگفت‌زده کرد – فارس گیگ

کمپانی فنلاندی نوکیا اخیراً گزارش مالی خود از سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ را منتشر کرده و آماری را به اشتراک گذاشته که از پیش بینی های ابتدایی بسیار بهتر هستند

مسئله ای که سبب شد شاهد افزایش ۹ درصدی سود نوکیا باشیم، قرارداد چند ساله فنلاندی ها برای فروش لایسنس چندین پتنت به هوآوی بود ۲۶۰ میلیون دلار برای نوکیا درآمدزایی کرد. علی رغم نتایج خوب به دست آمده، سود تجارت شبکه نوکیا افتی ۲۵ درصدی نسبت به همین بازه زمانی در سال ۲۰۱۶ را تجربه کرده و از ۱٫۰۶۴ میلیارد دلار سابق، به ۸۰۲ میلیون دلار رسیده است.

کمپانی فنلاندی نوکیا اخیراً گزارش مالی خود از سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ را منتشر کرده و آماری را به اشتراک گذاشته که از پیش بینی های ابتدایی بسیار بهتر هستند. این کمپانی خبر از دستیابی به سود عملیاتی ۱٫۲ میلیارد دلاری در این بازه زمانی داده که از پیش بینی ۱٫۱۰ میلیاردی سابق بیشتر است.

کاهش سرعت رشد نوکیا احتمالاً به این خاطر باشد که به آرامی در حال نزدیک شدن به پایان عمر ۴G هستیم و در همین حال، اپراتورها هنوز شروع به صرف هزینه برای تجهیزات ۵G نکرده اند.علی رغم همه این ها، آینده برای نوکیا بسیار روشن به نظر می رسد و انتظار می رود با خرید تجهیزات ۵G از سوی اپراتورها، فروش تجارت شبکه کمپانی های مختلف با رشدی چشمگیر مواجه گردد.

مدیرعامل نوکیا می گوید که انتظار می رود کاهش سود، در سال ۲۰۱۸ هم ادامه پیدا کند مگر اینکه اپراتورهای آمریکای شمالی حاضر به صرف هزینه باشند و در این صورت، اوضاع مساعدتر خواهد شد. علاوه بر این، اگر نوکیا غول حوزه شبکه، یعنی Alcatel-Lucent را به قیمت ۱۶٫۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۶ نخریده بود، اوضاع می توانست از این هم بدتر باشد.

——————-

خبرگزاری فارس: حاتمی کیا در حال حاضر یکی از مهم ترین فیلمسازانی است که نسبت به اتفاقات در جامعه به شدت توجه دارد و این بار به سراغ موضوعی بسیار مهم درباره منطقه رفت
شاید یکی از مواردی که بتوان گفت؛ مخاطب شگفت‌زده می شود جلوه های ویژه فیلم است.

ابراهیم حاتمی کیا که  وابستگی خاصی به دفاع و انقلاب دارد، بی شک یکی از تاثیرگزار‌ترین فیلم سازان کشورمان است.

حاتمی کیا در فیلم «به وقت شام» به درستی تصویری از خشونت و در عین حال زبونی داعش را به مخاطب ارائه می دهد. فیلم به مانند آثار هالیوودی یک لحظه مخاطب را رها نمی کند و تا پایان نفسگیر است.

در این فیلم هم تقابل دو نسل را شاهد هستیم البته نه از جنس «موج مرده».  حاتمی کیا در این فیلم تلاش کرده  پدری از نسل جنگ و پسری که او هم خود را نسل جنگ معرفی می‌کند و  در طول جنگ کمبود پدر را حس کرده به نمایش بگذارد.

این فیلمساز با ساخت «به وقت شام» بعد از مدت ها فیلمش در دل جنگ رخ می‌دهد . جنگی که او خود بارها و بارها برای درست به تصویر کشیدن آن به منطقه سوریه و عراق رفت. درست مانند دفاع مقدس که آن را تجربه کرد و آثار در خور توجهی در این موضوع ساخت.

داستان فیلم با فراز و فرود درست روایت شده و مخاطب را تا لحظه آخر با خود همراه می‌کند. در این فیلم به مانند آثار قبلی فیلمساز، شاهد قهرمان هستیم که به درستی خلق شده و تا پایان مخاطب را با خود درگیر می کند.
خبرگزاری فارس: حاتمی کیا در حال حاضر یکی از مهم ترین فیلمسازانی است که نسبت به اتفاقات در جامعه به شدت توجه دارد و این بار به سراغ موضوعی بسیار مهم درباره منطقه رفت. «پرواز به وقت شام» جدیدترین اثر ابراهیم حاتمی‌کیا است و به وقایع سوریه و جنایات داعش توجه دارد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *