کدام بازیکن کنار «مینا» قرار می‎گیرد؟ + تابش: سقوط سپاهان؟ فکرش را هم نمی‌کنیم – فارس گیگ

خبرگزاری مهر: روز یکشنبه یری مینا، خرید جدید تیم فوتبال بارسلونا زمانی که این تیم مقابل ختافه بازی دارد احتمالا اولین بازی ‏اش برای تیم جدید را انجام خواهد داد، چون تنها دفاع میانی در دسترس برای آبی و اناری‎هاست
البته یکی دیگر از گزینه‎ها هم لوکاس دینیه است که تنها چند بار در فصل ۱۷-۲۰۱۶ برای بارسلونا به میدان رفته است.

این بار اما جرارد پیکه و توماس فرمالن هر دو مصدوم بوده و به خوبی تمرین نکرده‌‎اند و ساموئل اومتیتی هم محروم است.

خبرگزاری مهر: روز یکشنبه یری مینا، خرید جدید تیم فوتبال بارسلونا زمانی که این تیم مقابل ختافه بازی دارد احتمالا اولین بازی ‏اش برای تیم جدید را انجام خواهد داد، چون تنها دفاع میانی در دسترس برای آبی و اناری‎هاست.
پس چه کسی در کنار مینا در ترکیب تیم قرار خواهد گرفت؟ داوید کوستاس، بازیکن تیم بارسلونای B یکی از گزینه‎ها است که البته در تمرینات روز جمعه حضور نداشت. یکی از گزینه‎های محتمل قرار دادن سرخیو بوسکتس در کنار این بازیکن در خط دفاعی است.

ستاره کلمبیایی جوان در حالی قرار است در اولین دیدار در لیگ حرفه‎‏ای اسپانیا به میدان برود که پیش از این تنها برای دقایقی آن هم در رقابت‏های جام حذفی مقابل والنسیا به میدان رفته بود.

——————-
خبرگزاری میزان: مسعود تابش در مورد تساوی سپاهان مقابل نفت نوین تهران اظهار داشت: ما روز گذشته تمام تلاش‌مان را کردیم تا پیروز شویم و فکر هم می‌کردیم این اتفاق رخ بدهد اما نشد
خبرگزاری میزان: مسعود تابش در مورد تساوی سپاهان مقابل نفت نوین تهران اظهار داشت: ما روز گذشته تمام تلاش‌مان را کردیم تا پیروز شویم و فکر هم می‌کردیم این اتفاق رخ بدهد اما نشد. نبود چند بازیکن اصلی ما و از دست رفتن موقعیت‌های گلزنی باعث شد به پیروزی نرسیم.
تابش در مورد قهرمان لیگ هم خاطرنشان کرد: نیاز به پیش‌بینی نیست،‌ پرسپولیس قهرمان شده!

سرپرست باشگاه سپاهان در خصوص نگرانی برخی هواداران این تیم بابت سقوط به لیگ یک، گفت: این اتفاق رخ نمی‌دهد، ما حتی به سقوط هم فکر نمی‌کنیم. اگر سپاهان سقوط کند فوتبال ایران متضرر می‌شود. ما اصلا به این مسئله فکر نمی‌کنیم و می‌توانیم خودمان را بالا بکشیم. ما هر کاری لازم باشد برای تیم انجام داده‌ایم، فقط بچه‌ها باید خودشان باشند.

وی ادامه داد: من باید یکی از صحنه‌های داوری بازی روز گذشته را ببینم تا در مورد عملکرد داور هم حرف بزنم. فکر می‌کنم بازیکن نفت باید کارت زرد دوم را می‌گرفت. در بازی با پرسپولیس هم دقیقه ۵۵ فرشاد احمدزاده باید اخراج می‌شد اما این اتفاق رخ نداد تا اشتباه داوری به ضرر ما باشد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *