کارت زرد جنجالی سید جلال سوژه استقلالی‌ها – فارس گیگ

ورزش سه: پرسپولیس به راحتی از سد صنعت نفت آبادان گذشت و یک گام دیگر به قهرمانی لیگ نزدیک تر شد. حال آن ها بیش از هر زمان دیگری با تیم دوم جدول اختلاف دارند و هیچ بعید نیست پیش از سال ۹۷ قهرمانی را جشن بگیرند
۳) سپاهان با ۶۷ امتیاز قاطع ترین قهرمان لیگ بوده است. حال پرسپولیس با پیروزی مقابل صنعت نفت، میانگین امتیازی خود را به ۲٫۳ امتیاز در هر بازی رساند و اگر آن ها بتوانند این روند را حفظ کنند، حداقل ۱۶ امتیاز تا پایان فصل خواهند گرفت و ۷۰ امتیازی خواهند شد. نکته جالب این که سپاهان در لیگ ۱۸ تیمی به این رکورد رسیده بود.

۶) با پیروزی پرسپولیس مقابل نفت، اختلاف امتیاز با استقلال موقتا به ۲۲ رسید و در صورتی که استقلال موفق به پیروزی مقابل سپیدرود نشود، شاگردان شفر شانس قهرمانی را از دست خواهند داد. هم اکنون تیم های رده ششم به پایین در هیچ صورتی نمی توانند قهرمان شوند.

۹) سیدجلال حسینی در این بازی کارت گرفت و با سه کارته شدن، بازی بعدی سرخ ها را از دست داد. کاربران پرسپولیسی شبکه های اجتماعی با بیان این نکته که حضور سیدجلال در دربی قطعی شد، نسبت به سه کارته شدنش، ابراز خشنودی کردند. در عین حال هواداران استقلال با عمدی دانستن این اخطار، آن را شایسته برخورد می دانند.

۵) هواداران تیم نفت آبادان بنرهای متعددی را علیه علیرضا فغانی داور بازی با استقلال و همچنین عادل فردوسی پور و برنامه نود به ورزشگاه برده بودند و شعارهای متعددی نیز علیه این دو سر می دادند.

ورزش سه: پرسپولیس به راحتی از سد صنعت نفت آبادان گذشت و یک گام دیگر به قهرمانی لیگ نزدیک تر شد. حال آن ها بیش از هر زمان دیگری با تیم دوم جدول اختلاف دارند و هیچ بعید نیست پیش از سال ۹۷ قهرمانی را جشن بگیرند. حال اتفاقات ویژه این دیدار مهیج را از نگاهی دیگر بررسی میکنیم.
۴) محسن مسلمان برای دومین بازی متوالی روی نیمکت نشست و جانشین او درخشید. احمدزاده در بازی با سپاهان روی گل اول تاثیر گذار بود و گل دوم را هم به ثمر رساند و در بازی با صنعت هم موفق به گلزنی شد.

۷) این پنجمین پیروزی سه گله پرسپولیس در لیگ هفدهم بود. آن ها نفت تهران، گسترش فولاد، استقلال خوزستان و پیکان را با این تعداد گل شکست دادند.

۲) گل اول سرخ دومین گل فصل پرسپولیس در دقیقه ۱۳ بود. اولی را علی علیپور در بازی با پیکان به ثمر رسانده بود و حالا احمدزاده بار دیگر در این دقیقه برای پرسپولیس گل زد.

۱) پرسپولیس هیچ هواداری در ورزشگاه تختی نداشت! این ادعای مسئولان آبادانی بود که تقریبا غیر ممکن است چرا که هر تیمی در هر نقطه ای از دنیا، حتی اگر هوادار هم نداشته باشد، چند نفر از هواداران را همراه با خود می برند و پرسپولیسی ها نیز این کار را کرده بودند؛ اما به نظر می رسد مانع از ورود آن ها به جایگاه تیم میهمان شدند. این اتفاق در بازی با استقلال هم رخ داد و آن هم در حالی که سرخابی ها در آبادان و جنوب کشور هواداران زیادی دارند.

۱۰) علی علیپور به میانگین ۱ گل در بازی های خارج از خانه نزدیک شده است. او تاکنون در ۱۲ بازی ۱۱ گل زده و با حفظ روند فعلی می تواند رکوردزنی کند.

۸) پیش از این بازی، پرسپولیس ۲۹ امتیاز در ۱۱ بازی خارج از خانه کسب کرده بود و حال آن ها با کسب ۳۲ امتیاز در ۱۲ بازی و ثبت میانگین ۲٫۶ امتیاز در هر مسابقه، رکوردی جاودانه به ثبت رسانده اند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *