پیکان مغلوب شهرداری ارومیه شد + نفتِ افاضلی، همچنان شکست‌ ناپذیر! – فارس گیگ

خبرگزاری تسنیم: در دومین دیدار از هفته بیست و یکم لیگ برتر ولیبال که در خانه والیبال تهران برگزار شد، تیم پیکان با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل میهمان خود، شهرداری ارومیه شکست خورد
شهرداری ارومیه در ۲۱ بازی خود در لیگ برتر تنها در ۶ بازی به پیروزی رسیده است.

در دیگر بازی های این هفته، تیم شمس با نتیجه ۳ بر یک مقابل میزبان خود ساری ۲۱ به پیروزی رسید و رعد پدافند کاشان در خانه با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب هاوش گنبد شد.

خبرگزاری تسنیم: در دومین دیدار از هفته بیست و یکم لیگ برتر ولیبال که در خانه والیبال تهران برگزار شد، تیم پیکان با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل میهمان خود، شهرداری ارومیه شکست خورد.

نتیجه ست پنجم این بازی ۱۵ بر ۱۲ به سود شهرداری ارومیه بود تا این تیم ۳ بر ۲ برنده بازی باشد.

پیکان در ست های اول و سوم با نتایج ۲۵ بر ۱۸ و۲۵ بر ۱۹ میهمان خود را شکست داد و در ست های دوم و چهارم ۲۰ بر ۲۵ و ۲۸ بر ۳۰  تن به شکست داد تا کار به ست پنجم کشیده شود.

بانک سرمایه، صدرنشین لیگ برتر نیز در غیاب ستاره‌های خود با نتیجه ۳ بر یک از میزبان خود شهرداری تبریز شکست خورد و شهرداری ورامین در سالن شهید گل عباسی این شهر و در ۳ ست متوالی از سد کاله گذشت.

——————-

ورزش سه: پیش از بازی با پرسپولیس، آتیلای حجازی هم از نفت کنار رفت تا هومن افاضلی، سرمربی نفت شود. کمتر کسی به این کارشناس – مربی امیدوار بود اما دستیار سابق برانکو تا اینجای کار نشان داده فوت و فن مربیگری در سطح اول فوتبال ایران را هم بلد است
نفت که در ۱۷ بازی، ۱۳ امتیاز کسب کرده بود، پس از تغییر سرمربی، به آماری فوق العاده رسیده است. آن ها حالا ۲۲ امتیازی هستند و هیچ بعید نیست در هفته های آینده رتبه خود را تک رقمی هم کنند.

ورزش سه: پیش از بازی با پرسپولیس، آتیلای حجازی هم از نفت کنار رفت تا هومن افاضلی، سرمربی نفت شود. کمتر کسی به این کارشناس – مربی امیدوار بود اما دستیار سابق برانکو تا اینجای کار نشان داده فوت و فن مربیگری در سطح اول فوتبال ایران را هم بلد است.

او با بازی دفاعی، در اولین گام پرسپولیس را متوقف کرد تا شگفتی سازی نفت با افاضلی از همین جا آغاز شود. آن ها سپس تراکتور را مغلوب کردند و پس از آن با ۴ گل بازی شش امتیازی مقابل سیاه جامگان را بردند. در دو هفته اخیر نیز دو تساوی ۱-۱ مقابل تیم های بالای جدولی پیکان و گسترش کسب کرده اند که ارزششان در پایان فصل مشخص می شود.

آمار گل زده نیز در ۵ هفته اخیر رشد قابل توجهی داشته است. نفت در ۵ بازی اخیر، ۸ گل زده و می تواند با تداوم این روند، به میانگین ۲ گل در هر بازی هم برسد.

نکته جالب دیگر، توانایی تغییر نتیجه و روند بازی در این تیم است. آن ها سیاه جامگان را در حالی ۴ تایی کردند که در ابتدا از حریف عقب افتاده بودند. در دو بازی اخیر نیز باوجود پیش افتادن حریف، در پایان حداقل امتیاز را کسب کرده اند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *