میلیاردرهای هفتگی لیگ برتر انگلیس – فارس گیگ

ورزش سه: با تمدید قرارداد اوزیل، ستاره آلمانی نیز به جمع پردرآمدترین های لیگ برتر اضافه شد. فهرستی که دیلی میل آن را منتشر کرده، ۱۰ بازیکن پردرآمد لیگ برتر را بررسی می‌کند که دو نفر اول فهرست در یک هفته اخیر به این رده دست پیدا کرده اند
ستاره ساحل عاجی، هر چند که در فصول اخیر بیشتر نیمکت نشین بوده و در این فصل عملا جایی در ترکیب تیمش ندارد ولی همچنان از پردرآمدترین بازیکنان تیمش است. او در حال حاضر، ۲۲۰ هزار پوند در هفته (۱ میلیارد و ۴۵۲ میلیون تومان) حقوق می‌گیرد و این در حالیست که احتمالا با اتمام قراردادش، سیتی را ترک کرده و راهی لیگی دیگر خواهد شد.

ستاره این روزهای سیتی، از جمله پردرآمدترین بازیکنان حال حاضر لیگ برتر است. دی بروین تا به اینجا بهترین بازیکن لیگ در فصل جاری بوده و نمایش‌های بی نظیری از خود به اجرا گذاشته است. او نیز از سیتی هفته ای ۲۸۰ هزار پوند  (۱ میلیارد و ۸۴۸ میلیون تومان) دریافت می‌کند و از جمله پردرآمدترین بازیکنان لیگ است. با این حال با قراردادهای نجومی که در هفته های اخیر بسته شد، او نیز احتمالا قرارداد خود را بهبود می‌بخشد.

۱- الکسیس سانچس

فوق ستاره بلژیکی نیز در بین پردرآمدترین بازیکنان قرار دارد. او که در مدت زمان حضورش در چلسی دو قهرمانی لیگ برتر کسب کرده و یک بار توانسته عنوان بهترین بازیکن لیگ را از آن خود کند، با حقوق هفته ای ۲۰۰ هزار پوند (۱ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان) در بین ۱۰ بازیکن پردرآمد لیگ محسوب می‌شود.

۷- یحیی توره

۲ – مسوت اوزیل

مترجم: روزبه مهری

گلر اسپانیایی رفته رفته توانست خود را به عنوان یکی از بهترین گلرهای جهان در یونایتد معرفی کند. با این حال او در سال ۲۰۱۵ در آستانه پیوستن به رئال بود و تنها تاخیر در ارسال مدارک باعث شد او در یونایتد ماندنی شود ولی برای اینکه گلر اسپانیایی بتواند بازی کند، مجبور شد که قراردادش را تمدید کند و با این تمدید قرارداد، او در بین ۱۰ بازیکن پردرآمد لیگ برتر قرار گرفت. در حال حاضر او هفته ای ۲۰۰ هزار پوند (۱ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان) از باشگاه یونایتد حقوق می‌گیرد.

ستاره سوئدی فصل قبل به عنوان بازیکن آزاد به منچستریونایتد پیوست و عملکردی استثنایی در همان فصل اول داشت و ۲۸ گل به ثمر رساند. با این حال مصدومیت شدید باعث شد او تقریبا ۶ ماه از میادین به دور باشد و در بازگشتش به میادین، نتوانست همان عملکرد عالی را تکرار کرده و از روزهای اوجش فاصله دارد. او که در حال حاضر به خاطر مصدومیت از میادین به دور است، هفته ای ۲۲۰ هزار پوند (۱ میلیارد و ۴۵۲ میلیون تومان) حقوق می‌گیرد، هر چند که این احتمال وجود دارد با حضور در لیگ آمریکا، این رقم افزایش یابد.

۹- داوید دخیا

ورزش سه: با تمدید قرارداد اوزیل، ستاره آلمانی نیز به جمع پردرآمدترین های لیگ برتر اضافه شد. فهرستی که دیلی میل آن را منتشر کرده، ۱۰ بازیکن پردرآمد لیگ برتر را بررسی می‌کند که دو نفر اول فهرست در یک هفته اخیر به این رده دست پیدا کرده اند.

ستاره آلمانی نیز مثل الکسیس تا پایان فصل با آرسنال قرارداد داشت ولی پس از پیشنهاد نجومی تمدید قرارداد، تصمیم گرفت در جمع توپ‌چی ها باقی بماند. او در حال حاضر هفته ای ۳۰۰ هزار پوند ۱ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان) دریافت می‌کند که حقوقی نجومی در لیگ برتر محسوب می‌شود. او در این مدت نمایش‌هایی استثنایی برای باشگاهش داشته و ثابت کرده که شایسته دریافت چنین حقوق بالایی است.

۵- روملو لوکاکو

ستاره فرانسوی سال ۲۰۱۶ از یوونتوس جدا شد و به منچستریونایتد پیوست و در آن موقع به گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل شد، هر چند رکوردش در فاصله یک سال بعد توسط نیمار شکسته شد. او که از باشگاه درخواست کرده حقوقش را به اندازه سانچس بالا ببرد، هفته ای ۲۹۰ هزار پوند (۱ میلیارد و ۹۱۴ میلیون تومان) دریافت می‌کند ولی طبق گزارش‌ها او از این حقوق راضی نیست و خواهان دریافت حقوقی بالاتر است.

ستاره بلژیکی در تابستان از اورتون جدا شد و به جمع شیاطین سرخ اضافه شد. او در ابتدا شروع خوبی در این تیم داشت ولی رفته رفته دچار افت شد و حالا تنها ۱۱ گل در لیگ برتر به ثمر رسانده و این در حالیست که بهترین گلزن لیگ، هری کین، ۲۱ گل زده است. لوکاکو نیز هفته ای ۲۵۰ هزار پوند (۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان) حقوق می‌گیرد و فعلا شاید هواداران از اینکه او چنین حقوق نجومی دریافت می‌کند خوشحال نباشند.

مهاجم گلزن سیتی در این فهرست در رده ششم قرار گرفته است. او که حالا به یکی از با تجربه ترین‌های سیتی تبدیل شده، اخیرا قراردادش را تمدید کرد و حقوق فعلی اش را به ۲۲۰ هزار پوند در هفته (۱ میلیاد و ۴۵۲ میلیون تومان) رساند و در حال حاضر، دومین بازیکن پردرآمد سیتی نیز محسوب می‌شود.

پردرآمدترین بازیکن حال حاضر لیگ برتر، ستاره شیلیایی منچستریونایتد است. او که تا پایان فصل با آرسنال قرارداد داشت و گفته می‌شود به عنوان بازیکن آزاد راهی سیتی خواهد شد، در نهایت با مخیتاریان معاوضه شد و به منچستریونایتد پیوست و حالا پردرآمدترین بازیکن لیگ برتر انگلیس است. او هفته ای ۳۵۰ هزار پوند (۲ میلیارد و ۳۱۰ میلیون تومان) دریافت می‌کند که گفته می‌شود با حق پخش تصاویر و دیگر بندها، این حقوق به هفته ای ۵۰۰ هزار پوند ( ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان) می رسد. انتقادات از این حقوق نجومی بالا گرفته بود و حتی کار به جایی کشیده بود که پوگبا نیز حقوق مشابهی از باشگاه درخواست کرده بود. با این حال فعلا خبری از تمدید قرارداد پوگبا نیست.

۸- زلاتان ابراهیموویچ

۴ – کوین دی بروین

۳- پل پوگبا

۶- سرخیو آگوئرو

۱۰- ادن هازارد

منبع: دیلی میل

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *