مکارم شیرازی: اظهاراتم تحریف شد + PSG به دنبال دروازه‌بان تیم ملی برزیل – فارس گیگ

خبرگزاری میزان: آیت الله ناصر مکارم شیرازی در آغاز درس خارج خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، گفت: چند روز قبل در دیدار با وزیر بهداشت مطلب لازمی درباره طب اسلامی گفتم که مطابق معمول از سوی بعضی تحریف شده بود و سبب سوء تفاهم شد
این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: از سوی دیگر عده‌ای از این نام (طب اسلامی) برای منافع خود سودجویی کرده و مشکلاتی برای جهان اسلام فراهم کرده‌اند که وظیفه ما این است از آن جلوگیری کنیم. البته طبّی به نام طب سنتی داریم که مجموعه کاملی از پیشگیری‌ها، درد‌ها و درمان‌هاست، مثل آنچه در قانون بوعلی سینا که در هشت جلد به چاپ رسیده است، دیده می‌شود.

وی در پایان گفت: چنین طبی که حاصل هزاران سال تجربیات بشر است را نمی‌توان انکار کرد و هنوز بسیاری از مطالب آن راهگشاست منتهی اگر کسانی می‌خواهند با این طب بیماران را درمان کنند باید دوره ببیند نه اینکه هر عطّاری با یک مشت دارو‌های گیاهی، مغازه خود را مطب قرار دهد و به درمان بیماران بپردازد که این کاری است خطرناک. امیدوارم عزیزان در این مسائل دقت کافی بفرمایند.

وی افزود: حقیقت این است که ما مجموعه‌ای درباره تمام درد‌ها و درمان‌ها و دارو‌ها به نام طب اسلامی نداریم البته اشاراتی در قرآن مجید و اشارات بیشتری در روایات اسلامی به مسائل مربوط به پیشگیری از بیماری‌ها و درمان‌ها شده که بسیار قابل استفاده است، ولی آن را نمی‌توان به صورت یک علم با تمام جزئیاتش مطرح کرد.

خبرگزاری میزان: آیت الله ناصر مکارم شیرازی در آغاز درس خارج خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، گفت: چند روز قبل در دیدار با وزیر بهداشت مطلب لازمی درباره طب اسلامی گفتم که مطابق معمول از سوی بعضی تحریف شده بود و سبب سوء تفاهم شد.

——————-

ورزش سه: رسانه های فرانسوی ادعا کردند که مکسول، مدیر ورزشی PSG، ، برای زیر نظر گرفتن عملکرد آلیسون، دروازه بان رم، در فوریه به ایتالیا سفر کرد

 بنابه گزارش وبسایت Parisfans.fr مسئولان باشگاه پاری سن ژرمن حاضرند تا برای انتقال این بازیکن به تیمشان وارد مذاکرات رسمی با جالوروسی شوند. مسئولان باشگاه، نماینده خود، مکسول، را برای زیر نظر گرفتن عملکرد آلیسون در برابر تیم میلان در چهارچوب رقابتهای سریِ آ در بیست و پنجم فوریه عازم پایتخت ایتالیا کردند و به نظر می رسد شکست دو بر صفر یاران آلیسون در برابر تیم میلان هم چیزی از ارزشهای این دروازه بان، برای مسئولان باشگاه کم نکرده است.

PSG به دنبال دروازه‌بان تیم ملی برزیل

ورزش سه: رسانه های فرانسوی ادعا کردند که مکسول، مدیر ورزشی PSG، ، برای زیر نظر گرفتن عملکرد آلیسون، دروازه بان رم، در فوریه به ایتالیا سفر کرد.

آلیسون در حال حاضر دروازه بان اول تیم ملی برزیل است و احتمالا رمی ها پیش از جام جهانی حاضر به فروش او نخواهند شد زیرا امیدوارند تا با درخشش آلیسون در روسیه، او را با قیمت بالاتری بفروشند.

باشگاههای بزرگی چون رئال مادرید و لیورپول هم برای جذب این دروازه بان اظهار تمایل کرده اند و احتمال جدایی این دروازه بان برزیلی از تیم رم در تابستان پیش رو، بیش از پیش شده است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *