عبدالرحمن: جواب استقلال را داخل زمین می‌دهیم + حمله «جوهری» به وزیر خارجه پاکستان – فارس گیگ

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال فردا(دوشنبه) در بازی برگشت لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میزبان العین امارات است
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال فردا(دوشنبه) در بازی برگشت لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میزبان العین امارات است.

وی افزود: امور مثبتی که در فضای تیم وجود دارد به نفع ماست و این برای تیم رقیب نکته‌ای منفی است. اگر ما در این بازی بتوانیم بر روزنه های بازی تسلط تسلط داشته باشیم همه چیز به نفع ما رقم خواهد خورد. مامیچ توانایی بازخوانی تاکتیکی بازی مقابل استقلال را دارد و خیلی خوب می داند که چگونه از امکانات تیم به نحو احسن استفاده کند. می دانم که او می تواند تیم را با نتیجه مطلوب از ورزشگاه آزادی خارج کند.

عمر عبدالرحمن، ستاره العین پیش از دیدار با استقلال در مصاحبه با سایت باشگاه گفت: هدف ما پیروزی مقابل استقلال و برگشتن به امارات با ۳ امتیاز بازی است. این اتفاق شانس ما را برای صعود به مرحله بعد تحکیم می بخشد. خیلی خوب می‌دانیم که کار بسیار سختی را مقابل استقلال داریم زیرا تیم رقیب در ورزشگاه خود و در میان هوادارانش بازی می‌کند اما العین تیم بزرگی است و توانایی و امکانات لازم برای حضور در هر شرایطی را دارد.

ستاره اماراتی در پایان گفت: العین جواب استقلال را در داخل زمین خواهد داد. بازیکنان العین توانایی، انگیزه و تجربه لازم برای حضور در شرایط مختلف را دارند.

——————-

خبرگزاری ایسنا: در همایش حزب مسلم لیگ پاکستان در شهر سیالکوت، فردی روی وزیر امور خارجه پاکستان جوهر پاشید.

ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، نشان می‌دهد، درحالی که خواجه آصف، وزیر امور خارجه پاکستان در حال سخنرانی در این همایش است، فردی که در نزدیکی‌اش ایستاده به روی او جوهر می‌ریزد
بخشش این فرد از جانب مسلم لیگ پاکستان پذیرفته نشد.

ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، نشان می‌دهد، درحالی که خواجه آصف، وزیر امور خارجه پاکستان در حال سخنرانی در این همایش است، فردی که در نزدیکی‌اش ایستاده به روی او جوهر می‌ریزد.

خبرگزاری ایسنا: در همایش حزب مسلم لیگ پاکستان در شهر سیالکوت، فردی روی وزیر امور خارجه پاکستان جوهر پاشید.

در پی این اتفاق، اعضای مسلم لیگ به سرعت واکنش نشان دادند و پیش از تحویل دادن این فرد به پلیس، با وی درگیر شدند.

با این وجود آصف فورا فرد خاطی را بخشید و آزادی او را خواستار شد. آصف گفت: کسی به او مقداری پول داده و او را برای ریختن جوهر به روی من فرستاده اما او را آزاد کنید زیرا من خصومتی با او ندارم. این اتفاق بر سیاست‌های من تاثیری نمی‌گذارد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *