شاهرودی: پرسپولیسی‌ها در باد قهرمانی نخوابند + سامسونگ برای راه اندازی اولیه گلکسی S9 از دستیار بیکسبی کمک می گیرد – دیجیاتو – فارس گیگ

خبرگزاری میزان: رضا شاهرودی با اشاره به درخشش پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: در هر محفلی که صحبت از فوتبال باشد از پرسپولیس و در مورد زیبا بازی کردن این تیم بحث می‌شود
وی در مورد اینکه آیا با استقلالی‌ها کُری می‌خواند اظهار داشت: استقلالی‌ها که کُری خواندن ندارند. آنها کجای جدول قرار دارند که بخواهیم برایشان کُری بخوانیم (خنده). اما خارج از این شوخی‌ها و کُری‌ها برای پیشرفت فوتبال بهتر است که سرخابی‌ها قوی باشند و بهترین نتیجه را بگیرند.

خبرگزاری میزان: رضا شاهرودی با اشاره به درخشش پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: در هر محفلی که صحبت از فوتبال باشد از پرسپولیس و در مورد زیبا بازی کردن این تیم بحث می‌شود. نیازی به گفتن نیست و حریفان حرفی برای گفتن مقابل پرسپولیس ندارند.
 
وی افزود: برانکو در بازی با سپاهان از ارنج متفاوتی در خط میانی استفاده کرده بود که جواب هم گرفت. به اعتقاد من پرسپولیس می‌توانست با تعداد گل‌های بیشتری از زمین خارج شود.
 
پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: نباید از الان در باد قهرمانی خوابید چرا که این موضوع باعث می‌شود بازیکنان مغرور شوند. البته برانکو مربی حرفه‌ای است و با بازیکنان حرفه‌ای صحبت می‌کند. قهرمانی پرسپولیس مسجل شده، اما پرسپولیس باید بازی به بازی پیش برود.
 
شاهرودی با اشاره به هدف سرخپوشان که موفقیت در آسیا است، اظهار داشت: توان بازیکنان باید بیشتر شود و بازی‌های بین‌المللی برای پرسپولیسی‌ها فراهم کنند. امسال برانکو دست بازی برای انتخاب بازیکن دارد و مثل سال گذشته نیست. ما پرسپولیس ایران هستیم و بدون شک خارجی‌ها از ما می‌ترسند.
——————-

طبق شواهدی که توسط اعضای انجمن های XDA بدست آمده، به نظر می رسد سامسونگ می خواهد از دستیار هوشمند بیکسبی برای راهنمایی کاربران در راه اندازی اولیه دیوایس های گلکسی S9 و S9 پلاس کمک بگیرد

با این وجود، تلاش های سامسونگ نشان دهنده آنند که غول کره ای طی مدتی که از انتشار دستیار بیکسبی گذشته ترفندهای جدیدی فرا گرفته که احتمالا چشمه ای از آن ها را در پرچمداران آینده اش به نمایش بگذارد.

از آنجا که راه اندازی اولیه موبایل های سامسونگ در مقایسه با دیوایس هایی مثل پیکسل خیلی سر راست و آسان نیست، احتمالا بهره گیری از راهنمایی های صوتی بیکسبی بتواند راهکار موثری برای تسهیل این کار باشد.

به عنوان مثال احتمال دارد که بتوانید در عوض تایپ کردن پاسخ، به راحتی و از طریق دستورات صوتی مراحل راه اندازی اولیه را تا پایان پیش ببرید. البته باید توجه داشته باشید که منشأ شواهد بدست آمده توسط کاربران XDA صرفا یک بیلد بتا از اندروید اوریو برای موبایل گلکسی نوت ۸ بوده و امکان دارد که شرایط برای گلکسی S9 متفاوت باشد.

طبق شواهدی که توسط اعضای انجمن های XDA بدست آمده، به نظر می رسد سامسونگ می خواهد از دستیار هوشمند بیکسبی برای راهنمایی کاربران در راه اندازی اولیه دیوایس های گلکسی S9 و S9 پلاس کمک بگیرد.

ظاهرا یک سری کد پنهان در آخرین بیلدهای اندروید اوریو برای گلکسی نوت ۸ باعث کشف این موضوع شده است. به عبارت دقیق تر، کاربران انجمن های گفتگوی XDA با دستیابی به فایل نصبی SetupWizard توانسته اند که به این موضوع پی ببرند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *