دی‌فرانچسکو: خوشحالم که دوباره بردیم – فارس گیگ

خبرگزاری تسنیم: اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو در واکنش به برد ۵ بر ۲ تیم فوتبال رم برابر بنونتو در هفته بیست‌و‌چهارم سری A ایتالیا که منجر به صعود جالوروسی به رده چهارم جدول شد به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: بازی شروع تلخی برای ما داشت (اشاره به گل زود هنگام بنونتو)
دی‌فرانچسکو در این خصوص اظهار داشت: ژکو در نیمه اول سخت تلاش کرد که گل بزند. مهاجمان برای گلزنی بازی می‌کنند و به همین دلیل گاهی اوقات که در انجام این کار موفق نمی‌شوند از نظر روحی و روانی تحت تأثیر قرار می‌گیرند.

ستاره واقعی بازی رم اما کسی نبود جز بازیکن ۲۰ ساله ترکیه‌ای این تیم، جنگیز اوندر، کسی که در دو بازی اخیرش برای جالوروسی سه گل زده و یک پاس گل هم داده است.

خبرگزاری تسنیم: اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو در واکنش به برد ۵ بر ۲ تیم فوتبال رم برابر بنونتو در هفته بیست‌و‌چهارم سری A ایتالیا که منجر به صعود جالوروسی به رده چهارم جدول شد به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: بازی شروع تلخی برای ما داشت (اشاره به گل زود هنگام بنونتو). مثل همیشه تیم ما موقعیت‌های گلزنی فراوانی ایجاد کرد اما دو گلی که خوردیم اوقات مرا تلخ کرد. این بازی باید برای ما حکم یک نقطه عطف را داشته باشد. اینکه پیروزی‌های‌‌مان را از سر گرفتیم مهم است اما اینکه ادین ژکو و گرگویر دفرل هم گلزنی کردند، اهمیت داشت. کل تیم می‌خواست که دفرل پشت ضربه پنالتی ما بایستد و این نشان می‌دهد که او در تیم چقدر محبوب است.
واکنش ژکو پس از گلزنی که به ناکامی نسبتاً طولانی او برای گلزنی در سری A پایان داد، به نوبه خودش جالب بود چرا که او بیشتر خشمگین به نظر می‌رسید تا شادمان.

سرمربی رم در تمجید از او عنوان کرد: خوشحالم چون او هم مانند دیگر بازیکنان مهم، روند بازی را تغییر داد. او امروز هم کارش را خوب انجام داد و الان در شرایط روانی ایده‌آل قرار دارد و می‌تواند از هر فرصتی به بهترین نحو استفاده کند. چند هفته پیش او مشکل اعتماد به نفس داشت و توپ‌هایش را به سکوها می‌فرستاد. جنگیز اوندر فقط ۲۰ سال سن دارد و از دنیای متفاوت به سری A آمده است. متأسفانه ما اینجا عادت نداریم صبر کنیم تا شاهد شکوفایی استعدادهای جوان‌مان باشیم. مردم عادت کرده‌اند که سریع انگشت اتهام را به سمت این و آن بگیرند و ادعا کنند که این بازیکن خوب نیست و آن بازیکن ضعیف است. برای هر پیشرفتی اما صبر لازم است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *