جدال جیمز و وستبروک به سود کلیولند تمام شد – فارس گیگ

خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز (دوشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم کلیولند کاوالیرز با بازیکنان جدید خود همچنان به خوبی پیش می‌رود
نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

در پایان دیدارهای امروز، تیم‌های تورونتو رپتورز و بوستون سلتیکس صدرنشین و اورلاندو مجیک و آتلانتا هاوکس قعرنشینان کنفرانس شرق و تیم‌های گلدن استیت وریرز و هیوستون راکتس در صدر و فینیکس سانز و دالاس موریکس در انتهای جدول کنفرانس غرب هستند.

خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز (دوشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم کلیولند کاوالیرز با بازیکنان جدید خود همچنان به خوبی پیش می‌رود. این تیم شب گذشته با درخشش لبران جیمز مقابل میزبان خود اوکلاهماسیتی تاندر به پیروزی رسید. جیمز در سالن چیساپیک انرژی توانست ۳۷ امتیاز، ۸ ریباند و ۸ پاس گل برای تیمش کسب کند. راسل وستبروک نیز در مقابل ۲۱  امتیاز و ۱۲ پاس گل برای تاندر داشت. این چهارمین پیروی متوالی کلیولند بود.
جیمز در مورد شرایط جدید تیمش گفت: چهره تیم متحول شده است. ما در تلاش هستیم تا برتری خود را بر سایر تیم‌ها حفظ کنیم و بازیکنان جدید تا جایی که ممکن است در تیم، احساس راحتی کنند.

در بازی دیگری که در سالن تارگت سنتر برگزار شد، تیم مینه‌سوتا تیمبر وولوز مقابل میهمان خود هیوستون راکتس تن به شکست داد. جیمز هاردن ۳۴ امتیاز و ۱۳ پاس گل برای راکتش داشت. کارل آنتونی تاونز نیز ۳۵ امتیاز و ۱۲ ریباند برای وولوز به دست آورد.

میامی ۱۱۲ – تورونتو ۱۱۵
آتلانتا ۹۲ – میلواکی ۹۷
هیوستون ۱۲۶ – مینه سوتا ۱۰۸
کلیولند ۱۲۰ – اوکلاهماسیتی ۱۱۲
ساکرامنتو ۱۱۴ – دالاس ۱۰۹
سان آنتونیو ۱۰۹ – دنور ۱۱۷

بازیکنان راکتس در کوارتر چهارم بازی ۱۰ پرتاب ۳ امتیازی وارد سبد حریف کردند. اسم تیم تاندر به دلیل نزدیک بدون سال نوی چینی به حروف چینی روی پیراهن این تیم نوشته بود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *