انتقاد تند اورژانس به تصادفات جاده ای – فارس گیگ

خبرگزاری تسنیم: پیرحسین کولیوند امروز در پانزدهمین نشست ستاد مرکزی اربعین حسینی با انتقاد شدید از تصادفات جاده‌ای در روزهای اخیر در مرزهای منتهی به مهران، چزابه و شلمچه اظهار کرد: متاسفانه تصادفات ناخوشایندی در مسیرهای منتهی به مرزها و حتی در کشور عراق برای برخی زائران ما پیش آمده که باید به این موضوعات توجه ویژه‌ای شود
وی به زائران اربعین حسینی توصیه کرد موارد بهداشتی را جدی بگیرند و موضوع پیشگیری قبل از بیماری را به طور جد لحاظ کنند.

وی با بیان اینکه باید در مسیرهای منتهی به مرزها و سایر جاده‌ها تصادفات کاهش یابد، گفت: یک راننده اتوبوس باید بداند که با جان افراد سروکار دارد و متاسفانه در تصادفات افراد زیادی فوت می‌کنند یا اینکه دچار جراحات جبران‌ناپذیر می‌شوند.

کولیوند درباره کنترل بیماری‌های سندرمی در مبادی ورودی به کشور نیز اظهار کرد: کنترل بیماری‌های سندرمی را از مرزهای شرقی آغاز کرده‌ایم و این هم در مبادی ورودی کشور نیز ادامه دارد اما به زائران توصیه می‌کنیم که به طور جد مسئله بهداشتی و پیشگیری را انجام دهند.

رئیس اورژانس کشور تاکید کرد:‌ بهتر است راهداری و پلیس در زمان برگشت زائران در کنار هر اتوبوس یک نفر را برای نظارت داشته باشد تا شاهد واژگونی و خطرات آن نباشیم.

کولیوند با بیان اینکه برخی زیرساختهای جاده‌ای نیز دارای مشکل است، گفت: به عنوان نمونه در سوسنگرد برخی افراد دچار حادثه شدند که یکی از دلایل آن شانه خاکی جاده و زیرساختهای آن بوده که باید علائم لازم در این زمینه تدارک دیده شود ضمن اینکه عامل انسانی نیز در تصادفات دخیل است و باید کنترل بیشتری انجام شود.

خبرگزاری تسنیم: پیرحسین کولیوند امروز در پانزدهمین نشست ستاد مرکزی اربعین حسینی با انتقاد شدید از تصادفات جاده‌ای در روزهای اخیر در مرزهای منتهی به مهران، چزابه و شلمچه اظهار کرد: متاسفانه تصادفات ناخوشایندی در مسیرهای منتهی به مرزها و حتی در کشور عراق برای برخی زائران ما پیش آمده که باید به این موضوعات توجه ویژه‌ای شود.
رئیس اورژانس کشور با بیان اینکه برخی زائران حادثه دیده در روزهای اخیر بیمه نبوده‌اند، گفت: امسال هزینه هنگفتی روی دوش ما افتاده است چرا که این زائران قبل از سفر خود را بیمه نکرده‌اند؛ باید مسئولان ذیربط در این حوزه به طور جد وارد شوند و موضوع بیمه زائرین اربعین حسینی را تاکید کنند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *