اصابت موشک «زلزال ۲» به پایگاه‌ نظامیان سعودی + دی بروین می تواند به سطح مسی و رونالدو برسد – فارس گیگ

خبرگزاری فارس: حملات موشکی ارتش یمن و انصارالله به مواضع شبه نظامیان ائتلاف سعودی و یا نظامیان ارتش عربستان طی روزهای اخیر شدت یافته است
خبرگزاری فارس: حملات موشکی ارتش یمن و انصارالله به مواضع شبه نظامیان ائتلاف سعودی و یا نظامیان ارتش عربستان طی روزهای اخیر شدت یافته است.
ارتش یمن بارها اعلام کرد که اگر حملات متجاوزانه عربستان به یمن و کشتار مردم و زنان و کودکان یمنی ادامه داشته باشد، حملات موشکی یمن نیز ادامه خواهد داشت.

 در همین راستا، یگان موشکی ارتش یمن و انصارالله امروز یک فروند موشک «زلزال۲» را به سمت محل استقرار نظامیان سعودی و مزدوران آنها مستقر در ورودی منطقه «علب» در عسیر واقع در جنوب عربستان شلیک کردند.

——————-

ورزش سه: روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک، معتقد است که کوین دی بروین می تواند به سطح کریس رونالدو و لیونل مسی برسد
دی بروین در این فصل نمایش های فوق العاده ای در ترکیب منچسترسیتی داشت و با ۳ گل و ۹ پاس گل، یکی از عوامل صدرنشینی این تیم در لیگ برتر است.

او به خبرنگاران گفت:” او مطمئنا می تواند به سطح مسی و رونالدو برسد. فکر می کنم وقتی به بازیکنانی که اسم بردید توجه کنید، متوجه می شوید که آنها برای رسیدن به این سطح، در عملکردشان ثبات داشتند. این اتفاق در طول چند فصل رخ داد.

اکنون مارتینز تاکید کرد که این ستاره بلژیکی می تواند به جایگاهی در اندازه های مسی و رونالدو برسد.

دی بروین می تواند به سطح مسی و رونالدو برسد

سطح عملکرد کوین در این فصل و سطح عملکردش در فصل گذشته نشان داد که می تواند به آن قله ها برسد. بازیکنان زیادی نیستند که بتوان در موردها آنها چنین چیزی را گفت.”

ورزش سه: روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک، معتقد است که کوین دی بروین می تواند به سطح کریس رونالدو و لیونل مسی برسد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *